Agenda
Radionice i predavači
Agenda

Subota

  • 10:30 – 11:00 Otvaranje
  • 11:15 – 11:45 Perspektive i izazovi u IT Project Management-u ? (Vladimir Obradović i Saša Popović)
  • 11:55 – 12:40 Beyond Tools and Techniques: Building the mindset for successful Project Management (globaldatanet)
  • 12:55 – 13:40 Iz ugla developera (BOSCH)
  • 14:40 – 15:25  BC internship: Od studenta do zaposlenog (BE-terna)
  • 15:35 – 17:20 IT circles (ERSTE, Netconomy , BE-terna, two desperados, Bluegrid, Hunch, SAP Fioneer)

Nedelja

  • 11:00 – 11:45 Building up a new software product: How to start and what is needed to succeed (SAP Fioneer)
  • 12:00 – 12:45 From Zero to Agile Hero: How to Succeed as Software Engineer in Agile Companies (United Cloud)
  • 13:45 – 14:30 Design Thinking: Moć inovacije i kreativnosti kao strategija uspeha (Netconomy)
  • 14:45 – 16:20 IT circles (NLB DigIT, NCR, United Cloud, MadHead Games, msg, telesign, BOSCH)
  • 16:30 – 17:00 Zatvaranje

Subota

  • 10:30 – 11:00 Otvaranje
  • 11:15 – 11:45 Startup ekosistem u Srbiji: Ko osniva startup-e i kako? (Preduzmi ideju Digitalna Srbija)
  • 11:55 – 12:40 Modern e-commerce from a FE developer`s point of view (Netconomy)
  • 12:55 – 13:40 Kotlin for cloud native development (SAP Fioneer)
  • 14:40 – 15:25 WEB analitika: Biznis kritika ili podrška? (BOSCH)
  • 15:35 – 17:20  IT circles (ERSTE, Netconomy , BE-terna, two desperados, Bluegrid, Hunch, SAP Fioneer)

Nedelja

  • 11:00 – 11:45 msg global solutions u svetu finansijskih usluga i savremenih tendencija (msg global)
  • 12:00 – 12:45 FaceTech: Advancing Facial recognition with Machine Learning (NCR)
  • 13:45 – 14:30 It works on my machine! (United Cloud)
  • 14:45 – 16:20  IT circles (NLB DigIT, NCR, United Cloud, MadHead Games, msg, telesign, BOSCH)
  • 16:30 – 17:00 Zatvaranje

Subota

  • 10:30 – 11:00 Otvaranje
  • 11:15 – 11:45 Karijera u AI industriji (Mladen Jovanović)
  • 11:55 – 12:40 Generating creative & AI (HUNCH)
  • 12:55 – 13:40 Generating creative & AI (HUNCH)
  • 14:40 – 15:25 ERSTE Data Science Magic (ERSTE)
  • 15:35 – 17:20  IT circles (ERSTE, Netconomy , BE-terna, two desperados, Bluegrid, Hunch, SAP Fioneer)

Nedelja

  • 11:00 – 11:45 Korišćenje mašinskog učenja u savremenim poslovnim procesima (BOSCH)
  • 12:00 – 12:45 Data Science: Aspekti, izazovi i mogućnosti (Telesign)
  • 13:45 – 14:30 RPA: The next big thing in tech (BE-terna)
  • 14:45 – 16:20  IT circles (NLB DigIT, NCR, United Cloud, MadHead Games, msg, telesign, BOSCH)
  • 16:30 – 17:00 Zatvaranje

Subota

  • 10:30 – 11:00 Otvaranje
  • 11:15 – 11:45 Cyber Security: Unpacking (Sanja Kekić)
  • 11:55 – 12:40 Trendovi u sajber bezbednosti (Preduzmi ideju; Inicijativa “Digitalna Srbija” )
  • 12:55 – 13:40 Cyber Security 101: HYCU radionice o sajber sigurnosti i zaštiti podataka (HYCU)
  • 14:40 – 15:25 Security banking information systems (Mainstream)
  • 15:35 – 17:20  IT circles (ERSTE, Netconomy , BE-terna, two desperados, Bluegrid, Hunch, SAP Fioneer)

Nedelja

  • 11:00 – 11:45 Razvoj karijere u domenu sajber bezbednosti (Jelena Bratić)
  • 12:00 – 12:45 Primena hakerskih metoda u Enterprise okruženju (NLB DigIT)
  • 13:45 – 14:30 Sinergija znanja u digitalnoj budućnosti (PwC)
  • 14:45 – 16:20  IT circles (NLB DigIT, NCR, United Cloud, MadHead Games, msg, telesign, BOSCH)
  • 16:30 – 17:00 Zatvaranje

Subota

  • 10:30 – 11:00 Otvaranje
  • 11:15 – 11:45 Kako sam ja došao do prvog posla u GameDev-u? (Strahinja Rodić)
  • 11:55 – 12:40 Programiranje u igrama, ali realno (Two Desperados)
  • 12:55 – 13:40 Who the hell is Edgar Technical Artist? (Two Desperados)
  • 14:40 – 15:25 Gaming zajednica u Srbiji u 2022. godini (SGA)
  • 15:35 – 17:20  IT circles (ERSTE, Netconomy , BE-terna, two desperados, Bluegrid, Hunch, SAP Fioneer) 

Nedelja

  • 11:00 – 11:45 Optimizacija korisnickog iskustva u igri Top Eleven korišćenjem algoritma mašinskog učenja (Nordeus)
  • 12:00 – 12:45 Behind the Curtains of the Game Development (MadHead Games)
  • 13:45 – 14:30 Principles of UI design volumes I-IV: The basics (CodeIT)
  • 14:45 – 16:20  IT circles (NLB DigIT, NCR, United Cloud, MadHead Games, msg, telesign, BOSCH)
  • 16:30 – 17:00 Zatvaranje

Subota

  • 10:30 – 11:00 Otvaranje
  • 11:15 – 11:45 My path in innovation: FOUR ACTS PLAY (Mališa Pušonja)
  • 11:55 – 12:40 WEB 3 vs WEB 2: Kako ostati u koraku sa vremenom? (Bluegrid)
  • 12:55 – 13:40 WEB 3 vs WEB 2: Kako ostati u koraku sa vremenom? (Bluegrid)
  • 14:40 – 15:25 Kako WEB 3 arhitektura oblikuje korisničko iskustvo: od App do Dapp (MVP)
  • 15:35 – 17:20  IT circles (ERSTE, Netconomy , BE-terna, two desperados, Bluegrid, Hunch, SAP Fioneer)